Bütün alanlar için boru izolasyonu yapıyoruz

Iş makineleri için boru izolasyonu yapıyoruz

Çeşitli güçlendirmeler için boru izolasyonu yapıyoruz

Boru izolasyonu

Kolay takılabilen boru izolasyonları

Cello® Boru izolasyonu serimizdeki ürünlerimiz, alüminyum veya polyester folyo ile kaplanmış, yağ ve su itici özelliklere sahip harelenmiş antrazit renginde polyester keçesinden oluşmaktadır.

Cello® Boru ürünleri, dayanıklılık ve kalıcılık konusunda çok yüksek beklentilerin olduğu her yerde kullanılır. Bir yandan ısı izolasyonu diğer yandan ticari araçların, raylı araçların, klima ve havalandırma tesislerinin, tesis imalatının vs. boru hatlarının korunması için kullanılır.

Boru izolasyonlarımız

Cello® PIPE 800 HO ALG-04
Alüminyum folyo ile kaplanmış, yağ ve su itici özelliklere sahip polyester keçesinden mamul boru izolasyonları. Cello® PIPE 800 HO ALG-04, çok yüksek dayanıklılık ile alüminyum folyonun ısı refleksiyonu özellikleriyle öne çıkar. Ürün ayrıca EN 45545-2: R1, HL-3 standardını da sağlamaktadır ve bu nedenle raylı araçlar için mükemmel uyumludur.

>> Bilgi formuna git

Cello® PIPE 800 HO 91-02
Siyah polyester folyo ile kaplanmış, yağ ve su itici özelliklere sahip polyester keçesinden mamul boru izolasyonları. Cello® PIPE 800 HO HO 91-02, çok yüksek dayanıklılık ile yüzey kaplamasının mükemmel esneklik özellikleriyle öne çıkar. Ürün, ECE R-118 Ek 6+8 uyarınca gerekli şartları sağlar bu nedenle otobüsler için mükemmel uyumludur.

>> Bilgi formuna git

Cello® PIPE 800 HO 95
Alüminyum buharı ile işlem görmüş polyester folyo ile kaplanmış, yağ ve su itici özelliklere sahip polyester keçesinden mamul boru izolasyonları. Cello® PIPE 800 HO HO 95, çok yüksek dayanıklılık ile polyester folyonun iyi ısı refleksiyonu özellikleriyle öne çıkar. Ürün, ECE R-118 Ek 6, 7 + 8 uyarınca gerekli şartları sağlar bu nedenle otobüsler için mükemmel uyumludur.

>> Bilgi formuna git

Buradasýnýz: : Ürünler Boru izolasyonları