Haberler

Cellofoam, otobüsler, demiryolu araçları ve endüstriyel uygulamalar için ses yalıtımı malzemelerinin üretimi için Çin'de ortak girişim kuruyor

Biberach Ses Yalıtım Şirketi Cellofoam GmbH & Co. KG şirketi şimdiden Çin'de üretim yapıyor. Böylece Şirket uluslararası varlığını daha da genişletti ve Türkiye ve Çek Cumhuriyeti'ne ek olarak Çin'deki bir başka üretim tesisini daha da genişletti.  »

Cellofoam Biberach Fransa'da yeni satış ofisi açtı

Biberach - Biberach ses yalıtım şirketi Cellofoam GmbH & Co. KG, uluslararası varlığını genişletti ve 01.12.2018 tarihinde Fransa'da yeni bir satış ofisi açtı. »

Cellofoam Isı Panelleri

Entegre latent ısı depolama malzemesine sahip Cellofoam ısı panelleri, ısı depolama kapasitesine sahip entegre bir ısıtma yüzeyi olan araçların konvansiyonel ısıtma konseptimini tamamlar. »

EN 45545-2 'ya Göre Test edilmiş Yapışkan Bantlar

Yapışkan bantlarımız Cello® ALU-01 ve Cello® ALU-04, R1, R7 ve R17, HL 3 gereksinimlerini, (Avrupa raylı sistemler direktifi EN 45545-2 'e göre karşılıyor. Bu sayede bantlarımız, Raylı taşıtlar uygulaması için idealdir, örneğin kenar kapamaları veya maskeleme için. Cello® ALU-01 bandımızın... »

Volvo Ziyareti

Göteborg’dan Volvo Bussar AB ziyareti Geçen yılın sonunda, Biberach'daki merkezimizdeki Göteborg'taki İsveç otobüs üreticisi Volvo Bussar AG'yi trafından ziyaret edildik. Amaç iş ilişkisini derinleştirmek ve gelecekteki ortak projeler hakkında konuşmaktı. »

En yeni ses ve ısı yalıtım malzemeleri- Otobüs ve raylı sistem normlarına göre yangın testinden geçirildi

Yangınkoruması, geçmişte ve gelecekte herzaman daha güvenli bir sürüş için çok önemli bir odak noktası. E-hareketlilik sürecinde yangın korumasına ek olarak ilave güvenlik önlemleri alınmalı »

Havalandırma susturucusu – en yeni üretimimiz

Havalandırma sistemi yada ısı pompası çıkışından gürültü şikayetinizmi var? Cello® RSD havalandırma susturucumuz ile size yardımcı olabiliriz.  Havalandırma sistemleri yada ısı pompası çıkışından çıkan rahatzıs edici gürültüyü en aza indirmektedir. Cello® RSD ürünümüz kolay ve hızlı bir şekilde... »

Portföyümüzde Yeni: Cello®Kompresör Ceketi

Kompresörleriniz mi var ? Ozaman ses emici/azaltıcı Ceketlerimiz tam size göre. Cello® SB 160 kompresör ceketimiz , çok iyi ses emilimi için; yüksek ses emici polyester keçe ve ses bariyeri ağırfolyo kombinasyonundan elde edilmektedir. Ceketimiz mükemmel montajı sayesinde Kompresörünüze çok... »

En çok satan ürünümüz: Yapışkan bant ALU-01

Müşterilerimizin birçoğu son aylarda alüminyum yapışkan bandımızın şu anda piyasada bulunan en iyi bantlardan biri olduğunu söyledi. »
Buradasýnýz: : Kurumsal Haberler