Haberler

Yerden tasarruf sağlayan, yüksek verimli ısı yalıtımı: Cello® AEROGEL PRO

Cello® AEROGEL PRO, ürün portföyümüzde hemen etkili bir yer edinmiştir. »

Programımızdaki yenilikler: +200°C'ye kadar sıcaklığa dayanıklı Silikon Sızdırmaz Ürünler

Yüksek sıcaklığa dayanıklı silikon sızdırmalarımız, uzun hizmet ömürleri, hava koşullarına ve UV ışınlarına karşı çok iyi dirençleri ile etkileyicidir. Ayrıca çok iyi kimyasal dirence sahiptirler. »

Yeni Websitemiz Yayında

Yeni yılın başında, yoğun revizyon ve yeniden yapılandırmanın ardından, ses yalıtım malzemelerine ihtiyaç duyuylan bütün alanlar için, Bireysel ve Kurumsal Müşterilerimiz için Online Mağzamız acıldı. »

COVID-19'un tedarik zincirine etkisi

Basılı ve online medyada yayınlandığı gibi, Corona virüsünün etkileri sadece kamusal hayatı değil, hemen hemen tüm şirketleri de artarak etkilemeye devam ediyor. »

New Cello® S400 seat upholstery non-woven

New Cello® S400 seat upholstery non-woven used in bus lines of EvoBus GmbH
Cello® S400 increases fire safety in buses
»

Cellofoam Biberach Fransa'da yeni satış ofisi açtı

Biberach - Biberach ses yalıtım şirketi Cellofoam GmbH & Co. KG, uluslararası varlığını genişletti ve 01.12.2018 tarihinde Fransa'da yeni bir satış ofisi açtı. »

Cellofoam Isı Panelleri

Entegre latent ısı depolama malzemesine sahip Cellofoam ısı panelleri, ısı depolama kapasitesine sahip entegre bir ısıtma yüzeyi olan araçların konvansiyonel ısıtma konseptimini tamamlar. »

EN 45545-2 'ya Göre Test edilmiş Yapışkan Bantlar

Yapışkan bantlarımız Cello® ALU-01 ve Cello® ALU-04, R1, R7 ve R17, HL 3 gereksinimlerini, (Avrupa raylı sistemler direktifi EN 45545-2 'e göre karşılıyor. Bu sayede bantlarımız, Raylı taşıtlar uygulaması için idealdir, örneğin kenar kapamaları veya maskeleme için. Cello® ALU-01 bandımızın... »

Volvo Ziyareti

Göteborg’dan Volvo Bussar AB ziyareti Geçen yılın sonunda, Biberach'daki merkezimizdeki Göteborg'taki İsveç otobüs üreticisi Volvo Bussar AG'yi trafından ziyaret edildik. Amaç iş ilişkisini derinleştirmek ve gelecekteki ortak projeler hakkında konuşmaktı. »
Buradasýnýz: : Kurumsal Haberler