Haberler

Cellofoam Isı Panelleri

Entegre latent ısı depolama malzemesine sahip Cellofoam ısı panelleri, ısı depolama kapasitesine sahip entegre bir ısıtma yüzeyi olan araçların konvansiyonel ısıtma konseptimini tamamlar. »

EN 45545-2 'ya Göre Test edilmiş Yapışkan Bantlar

Yapışkan bantlarımız Cello® ALU-01 ve Cello® ALU-04, R1, R7 ve R17, HL 3 gereksinimlerini, (Avrupa raylı sistemler direktifi EN 45545-2 'e göre karşılıyor. Bu sayede bantlarımız, Raylı taşıtlar uygulaması için idealdir, örneğin kenar kapamaları veya maskeleme için. Cello® ALU-01 bandımızın... »

Volvo Ziyareti

Göteborg’dan Volvo Bussar AB ziyareti Geçen yılın sonunda, Biberach'daki merkezimizdeki Göteborg'taki İsveç otobüs üreticisi Volvo Bussar AG'yi trafından ziyaret edildik. Amaç iş ilişkisini derinleştirmek ve gelecekteki ortak projeler hakkında konuşmaktı. »

En yeni ses ve ısı yalıtım malzemeleri- Otobüs ve raylı sistem normlarına göre yangın testinden geçirildi

Yangınkoruması, geçmişte ve gelecekte herzaman daha güvenli bir sürüş için çok önemli bir odak noktası. E-hareketlilik sürecinde yangın korumasına ek olarak ilave güvenlik önlemleri alınmalı »

Havalandırma susturucusu – en yeni üretimimiz

Havalandırma sistemi yada ısı pompası çıkışından gürültü şikayetinizmi var? Cello® RSD havalandırma susturucumuz ile size yardımcı olabiliriz.  Havalandırma sistemleri yada ısı pompası çıkışından çıkan rahatzıs edici gürültüyü en aza indirmektedir. Cello® RSD ürünümüz kolay ve hızlı bir şekilde... »

Portföyümüzde Yeni: Cello®Kompresör Ceketi

Kompresörleriniz mi var ? Ozaman ses emici/azaltıcı Ceketlerimiz tam size göre. Cello® SB 160 kompresör ceketimiz , çok iyi ses emilimi için; yüksek ses emici polyester keçe ve ses bariyeri ağırfolyo kombinasyonundan elde edilmektedir. Ceketimiz mükemmel montajı sayesinde Kompresörünüze çok... »

En çok satan ürünümüz: Yapışkan bant ALU-01

Müşterilerimizin birçoğu son aylarda alüminyum yapışkan bandımızın şu anda piyasada bulunan en iyi bantlardan biri olduğunu söyledi. »

Yeni ürün alanı: Titreşim izolasyonları

Yeni yılın başlangıcına uygun olarak size yeni titreşim izolasyonu ürün grubumuzu tanıtmak istiyoruz. Yapı kaynaklı gürültülerin yayılmasını önlemek için makineleri titreşim izolasyonları ile zeminden veya bir duvardan ayırabilirsiniz. Uygun ayırma malzemesinin hesaplanması ve belirlenmesinde size... »

Yoğuşma suyunun tahliyesi için drenaj etkili ürün

Mühendislerimizden birinin güzel fikri yeniden hayata geçirildi. Amacımız, örneğin raylı araçların ve otobüslerin zemin/duvar ve tavan alanlarında meydana gelen yoğuşma suyunun tahliye edilmesi veya su basmasının önlenmesi gereken uygulamalara özel bir ürün yaratmaktı. Ayrıca ürün akustik etki ve... »
Buradasýnýz: : Kurumsal Haberler