Cellofoam, otobüsler, demiryolu araçları ve endüstriyel uygulamalar için ses yalıtımı malzemelerinin üretimi için Çin'de ortak girişim kuruyor

Biberach Ses Yalıtım Şirketi Cellofoam GmbH & Co. KG şirketi şimdiden Çin'de üretim yapıyor. Böylece Şirket uluslararası varlığını daha da genişletti ve Türkiye ve Çek Cumhuriyeti'ne ek olarak Çin'deki bir başka üretim tesisini daha da genişletti. 

Lianyungang'da, Jiangsu eyaletinde, doğu Çin'de 4.000 metrekarelik bir üretim sahası tedarik edildi. Satış Müdürü Jürgen Grimmeißen ortak girişimin kurulmasına eşlik etti ve bunun Asya bölgesine daha tutarlı bir şekilde bakabilmenin başarılı bir adım olduğunu vurguladı. '' Çin,Cellofoam için daha fazla fırsat açan önemli bir büyüme bölgesidir''.

Cellofoam Çin'de otobüs ve demiryolu araçları gibi toplu taşıma araçlarınında kullanılan ses yalıtımı malzemelerini üretmektedir. Jürgen Grimmeißen '' Lianyungang'daki üretim sahasi '' Made in Germany'' kalitesinde Cellofoam ürünlerimizi Çin pazarına çok daha kısa mesafelerde sunmamızı sağlıyor'' diyor. 

Buradasýnýz: : Kurumsal Haberler